Servisfone Koltuk Sensörü Sistemleri

Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizimle İletişime Geçin..

İletişime Geç

Komple Okul Servis Aracı Koltuk Sensör Sistemi

Komple Okul Servis Aracı Koltuk Sensör Sistemi
ÖZELLİKLER:
  1. Araç içerisinde tüm koltuklar tek ekranda, aracın koltuk düzenine uygun olarak sensör bilgisi görüntülenir.
  2. İkin bir monitöre gerek kalmadan, kamera sistemi için kullanılan monitöre koltuk sensörü görüntüsü direk aktarılabilir.
  3. Bir kimsenin oturduğunu veya oturtmadığını tespit edebilir,
  4. koltuk sensör sistemi aracınızda bulunan mevcut koltuklarınız değiştirilmeden, koltuklarınıza kolaylıkla monte edilebilecek şekilde tasarlanmalıdır.
  5. öğrenci koltuk sensör sisteminden gelen bilgiler, sistemle birlikte verilen klasik monitöre veya tablet bilgisayara aktarılarak aracınız yönetmeliğe uygun hale getirilmektedir.
  6. Servis aracı kontağı kapandığında, koltuk sensör sistemi çalışmaya devam eder ve içeride yolcu olması durumunda sürücüyü sesli olarak ikaz etmeye başlar. İstenirse, belli bir sürenin ardından, aracın flaşör ve/veya kornası ile uyarı düzeyinin arttırılması sağlanabilir.
  7. Ulaştırma bakanlığı genelgesinde, emniyet kemeri sensörü zorunlu olmamasına rağmen, istenirse emniyet kemeri sensörleri ile sürücünün, öğrencilerin emniyet kemerlerini takıp takmadıklarını izlemesi sağlanabilir.
UYGULAMA:

Okul taşıtı yönetmeliğine uygun, şoför mahalli arkasındaki tüm öğrenci koltukları için (Şoför yanındaki koltuklar için sensör sistemi zorunluluğu yoktur) koltuk sensör sistemi ve emniyet kemeri sensörü izleme alarm sistemi olarak kullanılır. Bu teknoloji sayesinde, sürücünün araç içerisinde küçük yaşdaki çocukları unutmasının önüne geçilmesi hedeflenmektedir.

İLETİŞİM

Daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçin.

ADRES

Gaziantep Teknopark C Blok No:101
Şahinbey / GAZİANTEP

TELEFON

0850 885 2909